Tants on minus elanud juba päris algusest peale.  MLC5913Lapsena õpitu ja kogetu surus tantsu minu sees mingil hetkel kuhugi peitu, sügavamale, salajaseks. Aegade jooksul sattusin aga muudkui uuesti erinevate tantsuliste liikumiste ja päris keeruliste tantsustiilide juurde. Alustasin kooliajal karaktertantsust ja sattusin TPI's naisvõimlemise lainele. Peale õpinguid võlus mind pikka aega Pille Roosi ja Liina Remmelga juures õpitud kõhutants. Selle tantsuga õnnestus mul isegi Zahira asendusliikmena esinemistel käia. Olen väga tänulik selle huvitava kogemuse eest. Ühel ilusal suvisel hetkel kutsus mind india templitants Bharatanatyam  ja see ei ole mind siiani vabaks andnud. Midagi vajasin aga veel, midagi sügavamalt õpetatud ja vabamalt lubatud.

Shakti tants võlus mind täielikult ja juhatas ka kundalini jooga tundidesse. Shakti tantsu õpetajaks õppimise käigus jõudsin selle ülimalt lihtsa ja hästi struktureeritud treeningute sügavama taustani. Siit on veel edasi minna kaugele kaugele. Siin saadud teadmised avasid ja panid veelgi rohkem uurima India ja india tantsu kohta. Hakkasin tegelema uuesti pilatese treeningutega ja avastama taiji liikumisi ja tausta.

Shakti tantsu juures võlub mind siiani, kui palju saab sellesse tundi sisse tuua kõiki omandatud tantsuteadmisi. Kuidas lihtsal ja märkamatul moel saan kättesaadavaks teha ka kõrgemad tervendavad jõud. Tihti, kui tants on suubunud meditatiivsesse puhkusesse, kutsun saali tervendavad energiad. Saan kasutada omandatud teeta või kundalini meditatiivse tervenduse teadmisi.

Oskan luua ruumi, kuhu sisenedes saad Sa liikuda hoitult iseenda sisemise tarkuse otsimise teele.

 

Go to top
JSN Yoyo 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework