Tants on minus elanud juba päris algusest peale.  MLC5960 Edit
Lapsena õpitu ja kogetu surus tantsu minu sees mingil hetkel kuhugi peitu, sügavamale, salajaseks. Aegade jooksul sattusin aga muudkui uuesti erinavate tantsuliste liikumiste ja päris keeruliste tantsustiilide juurde. Alustasin kooliajal karaktertantsust ja sattusin TPI's naisvõimlemise lainele. Peale õpinguid võlus mind pikka aega Pille Roosi ja Liina Remmelga juures õpitud kõhutants. Selle tantsuga õnnestus mul isegi Zahira asendusliikmena esinemistel käia. Väga huvitav ja suur kogemus. Ühel ilusal suvisel hetkel kutsus mind india templitants Bharatanatyam  ja see ei ole mind siiani vabaks andnud. Midagi vajasin ag
a veel, midagi sügavamalt õpetatud ja vabamalt lubatud.

Shakti tants võlus mind täielikult ja juhatas veidi ka kundalini jooga tundidega tutvuma. Shakti tantsu õpetajaks õppimisel jõudsin selle ülimalt lihtsa ja hästi struktureeritud treeningute sügavama taustani. Siit on veel edasi minna kaugele kaugele. Need teadmised avasid ja panid uurima rohkem ka india tantsu kohta, tegelema uuesti pilatese treeningute ja avastama taiji liikumisi ja tausta.

Shakti tantsu juures võlub mind siiani, kui palju saab sellesse tundi sisse tuua kõiki omandatud tantsuteadmisi. Kuidas lihtsal ja märkamatul moel saan kättesaadavaks teha ka kõrgemad tervendavad jõud. Tihti, kui tants on suubunud meditatiivsesse puhkusesse kutsun saali tervendavad energiad ja saan siin kasutada teeta või kundalini meditatiivese tervenduse teadmisi.

Saan luua ruumi, kuhu sisenedes saad Sa liikuda hoitult iseenda sisemise tarkuse otsimise teele.

 

Go to top
Template by JoomlaShine